Reštaurácia Dubná Skala

J. M. Hurbana 345/8, 010 01 Žilina

menucka.sk/dubna-skala

Reštaurácia sa nachádza v príjemných priestoroch s celkovou kapacitou 68 miest. Jedinečná atmosféra sľubuje príjemný, neopakovateľný večer vo dvojici alebo pri príležitosti osláv či pracovných posedení. Jedálny lístok vychádza z tradičných receptov modernej svetovej kuchyne, nájdete v ňom ľahko stráviteľné jedlá pripravované vždy z čerstvých sezónnych surovín. Sú nezameniteľné pre svoju prirodzenú chuť, krásu, vôňu a typickú jednoduchosť. Denné menu s prílohou podľa želania sa podáva každý pracovný deň v čase od 11:00 do 14:00 hod. a pozostáva z polievky a hlavného jedla Klasik, Light alebo Business. Súčasťou je aj pečivo a džbán vody.

Bezplatná donášková služba obedového menu

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, kedy sme sa rozhodli náš hotel uzavrieť, sme pre Vás pripravili novú službu, bezplatnú donášku obedového menu.
Rozvážame pri objednávke minimálne 5 obedov, v okruhu do 5 km od centra mesta Žilina.
Objednávky prijímame deň vopred do 13:30 hod., a to na telefónnom čísle 0911 606 112 alebo na emailovej adrese conference@doxx.sk. Objednávka menu na aktuálny deň nie je možná.
Obedy rozvážame v čase od 12:00 do 13:00 hod. Platbu akceptujeme v hotovosti alebo papierovými stravnými lístkami DOXX (prosíme hlásiť vopred). Donášku ani balné vám neúčtujeme. Objednané obedy si môžete prísť vyzdvihnúť aj priamo na parkovisko hotela, takýto osobný odber je možný už od jedného menu. Nech sa páči, vyberte si z upravenej ponuky denného menu na objednávku – polievka, hlavný chod, dezert.

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Naše ďalšie projekty: