Husacina U Galika

Lipová 21, 90026 Slovenský Grob

0948 777 300
menucka.sk/husacinaugalika

OSOBNÝ ODBER A DONÁŠKA JEDÁL

Milí priatelia a hostia
Aj keď je aktuálna situácia vážna, chceme vám poskytnúť možnosť využiť naše služby aj naďalej.
Z dôvodu nových opatrení bude naša reštaurácia od piatku 20.3.2020 fungovať v nasledovnom režime:
1. Pre verejnosť je reštaurácia zatvorená.
2. Ponúkame možnosť objednať si akékoĺvek jedlo z nášho jedálneho lístka a vyzdvihnúť osobne / take away /vo vyčlenom priestore vstupného areálu reštaurácie.
3. Prípadne ponúkame možnosť využiť službu našej donáškovej služby so sprísnenými bezpečnostnými opatreniami. Náš vodič je vybavený ochrannými prostriedkami / rúškom a rukavicami /a jedlo vám odovzdá v exteriéry pred vašim domovom, firmou atď
4. Objednávky prijímame na tel.čísle 0948 777 300 alebo mailom na husacinaugalika@gmail.com najneskôr 1 deň vopred
5. Táto ponuka platí aj pre klientov, ktorí si zakúpili naše produkty cez zĺavový portál Zĺavomat a klientov, ktorí už u nás majú urobenú rezerváciu a objednávku jedla a nechcú ju stornovať.
6. Lokality dovozu: Bratislava, Senec, Pezinok
Všetky bližšie informácie vám poskytneme na tel.čísle 0948 777 300
Znovu vás chceme ubezpečiť, že sme prijali všetky preventívne a prísne hygienické opatrenia a kolektív reštaurácie pracuje v zníženom počte zamestnancov.
Želajme si, aby všetko dobre dopadlo a želajme si hlavne zdravie.
Zvládneme to. Máme vás radi.
Reštaurácia Husacina u Galika Slovenský Grob
Vás srdečne pozýva na husacie a kačacie špeciality. Nachádzame sa v husacinou preslávenej dedinke Slovenský Grob, len 15 km od Bratislavy v okrese Pezinok. Ponúkame neobyčajný gurmánsky zážitok na husacích hodoch a najlepšej husacine na Slovensku. Návštevníci si u nás môžu vybrať z bohatej ponuky pravých grobských špecialít – pečené husi, pečené kačice, husaciu pečienku a lokše pripravované na viacero spôsobov a iné gazdovské špeciality. Príďte preto aj Vy okúsiť jedinečnú chuť chrumkavej husacinky alebo iných jedinečných špecialít. Na Vašu návštevu sa tešíme počas celého roka.

Naše ďalšie projekty: