Reštaurácia Bernard Pub – Maladinovo

Pri zátoke 66/6, 031 05 Liptovský Mikuláš

V Maladinove sme mali tú česť otvoriť prvý Bernard Pub na Slovensku. Sme odhodlaní svojou úrovňou gastronómie konkurovať tým najlepším hráčom na Liptove. Reštaurácia zabezpečuje raňajky aj polpenziu ubytovaným v rezorte, zároveň však ku nám pozývame všetkých na naše à la carte, denné menu a hlavne fantastického Bernarda.

Reštaurácia Bernard Pub v súčasnosti ponúka aj denné menu počas pracovných dní. Pokiaľ si aj počas týždňa na obed potrpíte na kvalitnom a s nápadom pripravenom jedle určite nás navštívte. Pre všetkých ubytovaných aj návštevníkov ponúka Bernard Pub v čase 11:30 – 15:00 denné obedové menu. V piatich jedlách sa snažíme ponúknuť vždy to tradičnejšie ale aj originálne a vegetariánske.

Ponúkame rozvoz jedla v čase obedu

Rozvoz je v rámci LM zdarma od 2 jedál, pri jednom jedle je cena rozvozu od 3 €. Cena balného je 0,50 €.

Detský kútik v oddelenej časti, priestranný a štýlový interiér spolu s vyladeným menu s domácimi aj zahraničnými špecialitami a fantastickým pivom Bernard, robia z našej reštaurácie skvelé miesto na posedenie s priateľmi aj rodinou. Pripravili sme pre Vás à la carte s pestrou ponukou tradičných aj originálnych jedál. Pozvať chceme aj všetkých občasných či pravidelných milovníkov piva na pár orosených od rodinného pivovaru Bernard.

Naše ďalšie projekty: