Reštaurácia Karla

Wilsonovo nábrežie 88, 94901 Nitra

Jedlo je ako príbeh, malo by mať úvod, jadro a záver

Aristoteles tvrdil, že každý človek má päť zmyslov, ktorými vníma okolitý svet. Moderná veda dokonca prehlasuje, že zmyslov máme ďaleko viac ako tvrdil tento staroveký filozof. Uspokojiť všetky zmysly naraz je nesmierne náročné, ale v Karle robíme všetko preto, aby sme sa s touto výzvou popasovali čo najlepšie. Raz zažiť je viac ako stokrát počuť. Príď a podeľ sa s nami so svojím príbehom.

Catering

Poskytujeme Cateringové služby na najvyššej úrovni pre Vašich hostí. Ak si potrpíte na prvotriednu kvalitu, nechajte si od nás zorganizovať večierok, recepciu, raut alebo oslavu. Zaisťujeme kompletné cateringové služby pre malé i veľké akcie.


– rauty, recepcie, bankety, garden party, koktaily, barbecue
– pracovné raňajky, obed, večera, coffee-breaky, welcome-drinky
– štýlové rauty (tématické a sezónne)

Catering by nemal byť jednoduchým občerstvením v priebehu každej spoločenskej akcie, ale plnohodnotným bodom jej programu, ktorý zaujme kvalitou podávaných pokrmov a nápojov.

Naše jedlo u vás doma

V Karle sme rozbehli donášku jedla. Odteraz si môžete vychutnať naše jedlá u vás doma. Stačí ak nám zavoláte na nižšie uvedené číslo a vyberiete si z donáškovej ponuky. Donáška platí pre celú Nitru.

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Otváracie hodiny

Pondelok

8:00 - 15:30

Utorok

8:00 - 15:30

Streda

8:00 - 15:30

Štvrtok

8:00 - 15:30

Piatok

8:00 - 15:30

Sobota

Otvorené len pre rezervované akcie

Nedeľa

Otvorené len pre rezervované akcie

Naše ďalšie projekty: