❗Aktuálne

Aj firma Trafin Oil SK podporuje gastro prevádzky v tomto ťažkom období! Trafin Oil pomôže tak, že odkúpi a odvezie použitý olej, ktorý následne transformuje na biopalivo a dovezie do prevádzky nový olej, menuboxy ako aj dezinfekciu. Pre dovoz a odber gastronomického oleja, volajte kedykoľvek na tel. č: 0800 700 070.

Firma Trafin Oil SK, s.r.o. je v súčasnosti jednotkou na slovenskom trhu v likvidácii použitých gastro olejov a tukov. Je to medzinárodná firma, ktorá funguje na Slovensku, v Česku a v Poľsku. Na Slovensku má 4 pobočky – v Žilinskom, Trnavskom, Bansko-Bystrickom a Prešovskom kraji. Aktuálne obsluhuje približne 16 tisíc zákazníkov a zamestnáva viac ako 150 ľudí.Vďaka firme Trafin Oil už 10 000 áut nevypúšťa CO2 do atmosféry, preto sa právom prezentuje ako ekologická firma. Od roku 2018 je členom EWABA (Európskej asociácie pre odpadové a pokročilé biopalivá), čo znamená, že pracuje na tom, aby bola naša planéta menej znečistená.

Trafin Oil SK, s.r.o. ponúka kompletný olejový servis pre gastro prevádzky:

1. Stačí zavolať na bezplatnú infolinku 0800 700 070, alebo napísať e-mail na: ponuka.objednavky@trafinoil.sk Stačí uviesť asi koľko oleja máte na likvidáciu a odkiaľ ste.

2. E-mailom alebo osobne vám doručí zmluvu o ekologickej likvidácii oleja.

3. Do 5 pracovných dní od objednávky sú u Vás.

4. Na použitý olej Vám zdarma požičia barel.

5. Na mieste vystaví potvrdenie o odbere a ekologickej likvidácii

6. Za použitý rastlinný olej Vám po prevzatí okamžite vyplatí dohodnutú odmenu a a termín ďalšieho odvozu bude naplánovaný automaticky.

8. Vďaka kompletnému servisu máte o starosť menej a viac času na svoje podnikanie.

www.trafinoil.sk